Neler Yapıyoruz?

Size Özel Strateji Geliştiriyoruz

Kendimizi Geliştiriyoruz

Öğrenmeye istekli ve başarıya odaklanmış bir ekiple, üzerinde çalıştığımız projeleri büyük bir sorumlulukla yerine getiririz.

Geleceğe Emin Adımlarla

Günümüzde tüketicilerin ihtiyaçları sürekli değişiyor. Biz, sürekli değişen bu ihtiyaçları yakından takip ediyor ve kendimizi sınırlandırmıyoruz.

Ömer Yetim
Ömer Yetim Kimdir?

Hakkımda

Çalışma hayatını web developer olarak sürdüren internet teknolojilerinde sürekli kendini geliştiren ve bu konuda kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Web Tasarım ve yazılım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerini her zaman güncel teknolojiye uygun şekilde hizmet vermektedir.

8 aralık 1992 doğumlu Memleketi Erzurum’dur. İstanbul – Maltepe’de yaşamını sürdürmektedir. 4 Kardeş olan ÖMER YETİM 4 kardeşin en küçüğüdür.
Öğrenim hayatı İlk ve Orta okulu KAŞGARLI MAHMUT İLK ÖĞRETİM okulunda tamamlamıştır. Lise MALTEPE TİCARET MESLEK LİSESİ Bilgisayar bölümü Web Tasarım ve Programlama Branşından mezun olarak. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü 2018 yılında mezun olmuştur.. Sakarya üniversitesi ile birlikte ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme bölümünü de devam ettirmektedir. İkinci üniversite kapsamında ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden 2021 yılında mezun olmuştur.

İŞ HAYATI

Kurumsal ölçekli tüm sektörlerdeki firmalara web geliştime ve arama motoru optimizasyonu danışmanlığı vermektedir. 2005 yılından beri sektör içerisinde olan ve yılların getirmiş olduğu teori bilgi ve onun üstüne tecrübesi ile müşterilerine her zaman en iyi yolu gözlemlemektedir.

Bu Zamana Kadar Neler Yaptık?

2005
Başlangıç Yılı
80
Mutlu Müşteri
75
Çalışan Firma
522
Web Site Sayısı
6
Takım Arkadaşı
702
Tamamlanan Proje