Uzmantescil.com – Berbat Hizmet

0

Merhabalar, sizlere 6 aydır çektiğim çilenin bir özetini sizlerle paylaşacağım.

uzmantescil.com denilen bir hosting barındırma hizmetleri veren ve bunun yanında web tasarım hizmetleri veren yani anlayacağınız para nereden gelirse oradan yol alan bir takım ekip mi yoksa tüzel kişi mi orasını çözemedim.

Bir müşterim benimle çalışma aşamasına geçmeden önce UZMAN TESCİL adındaki uzman arkadaşlardan paylaşımlı hosting alarak hayatımda gördüğüm paylaşımlı en pahalı hosting ücretini ödeyerek(kdv dahil 500 küsürat) bir paylaşımlı hostinge verdiği ücret müşteriyi tavlama yöntemleri de opencart scriptini kurarak standart bir tema ile müşterilerine hem Hosting hemde E-ticaret sistemi sağlamış olacaklardı ki müşterim bu zaman diliminde benimle sözleşme imzaladı. Bu hosting ücretlerini görünce şaşkınlıkla vAyyyy Beee ! dedim.

4 ay kadar bu arkadaşlarla çalışma zevkini size anlatmak istedim çünkü bunları borç bildim. Türkiye’nin ileri gelen forum sitelerinde de gerekli konuları açtım.

https://wmaraci.com/forum/hosting-sikayetleri/uzman-tescil-kesinlikle-bulasmayin-403184.html

http://forum.iyinet.com/hosting-sikayetleri/277959-uzmantescil-com-uzak-durun.html

Gerekli anlatımları forumlarda yapıyorum. aktif olarak kullandığım forumlarda kendilerinde tecrübelerinde bir bir istifa de ettiğimi kriz anı nasıl yönetilir, web siteniz sunucu bulunamıyor dediğinde ne yapılmalı gibi kriz yöntemlerini çok iyi öğrenmiş oldum.

Artı olarak teknik destek online destek mesaj ile destek, ticket ile desteğin nasıl olduğunu çok iyi öğrettiler. Sorun olduğunda telefon kapanır. 0850 lü hatları ararsınız hiç ulaşılmaz. SMS ile geri dönerler ve en büyük söylemleri sunucuya saldırı olmuş.

En son sorunumu sizlere bir bir resimli olarak anlatacağım. Bir akşam yine durduk yere kapandı. En son açıklamaları mysql down olmuş 🙂 down ulan down. Durduk yere neden down olur bir veritabanı sunucusu soru işaretleri bam bam bam yanaştı.

Uzman Tescil Uzman Tescil Uzman Tescil Uzman Tescil

Paylaş

Yazar Hakkında

Genç Dinamik Geleceği Tahmin Edebilen

Çaya Şeker Atar Gibi Sende Yazıya Yorum Bırak :)