Pane Ajans – Torlarına Düşmeyin

4

Merhabalar,
Bugün ki menümüzde İstanbul – Kadıköy Koşuyolunda etkin olarak yer alan. Kümes ofislerinde çok çok çok büyük işler yaptığını zanneden abla(ASLI TUNA) kardeş(AKAN TUNA) ikilisinden bahsetmek istiyorum. Kişisel bloğumda yaşamadığım kötü olayları anlatmam. Yaşanmışlıkları anlatıyorum ki bir tane insana yararımız dokunsa o bana yeter.

Burada ki meselemiz insanları kandırmak. Bilinçsiz insanları süslü kelimeler ile kandırmaktan başlıyor. Yaptıkları hiç bişey olmadığı halde kelimeler ile işini yürüten insanlardan. Kendilerini yücelten insanlardan.

Pane Ajans

PANE AJANS adı verilen ŞİRKET sigortasız işçi çalıştırmadan tutun. Yaptıkları işlerin içerisindeki yalanları saymaya kalkışmıyorum bile.

Koşuyolu Plus ve Cadde Plus adında yerel iki adet dergileri bulunan bu yersiz kişilerin. 5.000 basım yalanını ortaya sermek istiyorum. Borç harç yaptırdıkları bu dergiler 900 ile 1000 adet arası bastırılmaktadır. Ve kendi başlarına kafalarına göre amele gibi dağıtılmaktadır.

Aradığınızda yada sorduğunuz da uçuk rakamları duyacağınızı belirterek bu konuya son vermek istiyorum. Yüzleri aklıma geliyor ve iğreniyorum. Böyle insanlar ile aynı nefesi almak bile bana hayattan soğutmaya yetiyor.

Web Siteleri: www.paneajans.com

Dergi Web Siteleri : www.kosuyoluplus.com.tr – www.caddeplus.com.tr

Pane Ajans Otoparkı ve Ofis Görünümü 🙂

Pane Ajans

Almanya şubelerini açmışlar sözde 🙂 adres teyidini yaptığınızda oto boyacısına gidiyorsunuz, Almanya alan adı da almışlar sözde info@paneajans.eu(Almanya alan uzantısı .de olduğunu öğretmek isterdim, Almanya şubesi olan bir firmanın Almanca dile sahip bir sitesi olması gerek 🙂 ) yukarıda bahsettiğim gibi yapmış oldukları işi sadece hava basıncı ile göz boyama ile yapanlar bunlar böylelerine prim vermeyin derim.


Tarih: 22.11.2018 – Perşembe Saat: 09:45

Merhabalar, tekrar sizlere bu firmanın ne kadar basit olduğunu anlatan bir kaç görsel ile anlatacağım. Yine sizlere rezilliklerini sergilemek istiyorum.

Görselleri görmeden önce ön bilgilendirme yapmak istiyorum. Bir firmamız var ve 7/24 açık olması gereken insanların sizlere 7/24 ulaşabildiği bir ortam olan sizi dijital dünyaya açan web siteniz hafta içinde günün başlangıcında web siteniz kapalı onunla beraber zaten bu kişilerin kullandıkları sunucu bir Reseller Hosting paketi olup kendi web siteleri ile birlikte tüm müşterilerinin web siteleri de aynı sunucu da bulunmaktadır. Kullandıkları sunucu ile beraber kendi sitelerine ulaşamadığınız da anlayabilirsiniz ki sizin siteniz de kapalıdır.

Bir perşemebe sabahı bu kişilik yoksunlarından yediğim kazık aklıma geldi web sitelerini ziyaret etmek istedim lakin giremedim. Çünkü web siteleri 503 hatası veriyordu ve bu hata sunucu bazlı bir hata olmaktaydı. Kendileri gibi barındırma hizmeti aldıkları yer de bunlar gibi çok kalitesiz. Ben onların yanında çalıştığım dönem de teklif etmiştim daha iyi sunucuya taşınmayı daha yeni teknolojileri kullanmaya ama tabi ki onların kafa hep üç kağıda çalıştığı için ucuz etin yahnisini tercih ettiler.

Konuyla alakalı görseller
Koşuyolu Plus 503 Sunucu Hatası - kosuyoluplus.com Pane Ajans 503 Hatası - paneajans.com

Paylaş

Yazar Hakkında

Genç Dinamik Geleceği Tahmin Edebilen

4 yorum

 1. Cem Arslan Eklenme Tarihi

  Firma’yı şöyle anlatayım ,

  Güler yüz ( yüzleri yokki )
  İlgi alaka ( ne olduğunu bilmiyorlar )
  Profesyonel hizmet ( daha Tanışmamışlar )
  Eğitimli ( o ne ki ? )
  Dürüst ( onlara daha uğramamış )
  Sözünde duran ( o nerenin köyü la ? )
  Saati saatine tutturan ( randevunun ne olduğunu bilmeyen )
  Ne bileyim aklınıza gelebilecek her türlü hizmette çok ama çok
  KÖTÜLER.…

  Sizi tanıdığım o güne (03.05.2017) lanet olsun

 2. Mehmet Kozlu Eklenme Tarihi

  Kardeşim bu adamlarla bende çalıştım sitemi bunlara emanet ettim hacklendi çalındı çöktü neler olmadı ki şuan mesela logom gözükmüyor…

  Allah kimseyi bunların eline düşürmesin. Alacakları olduğunda it gibi kapında bekler havlarlar biz bişey yapın dedik mi ağlayıp zırlarlar aman aman beni ne arasın nede sorsunlar

 3. Oğuz ERGEN Eklenme Tarihi

  Merhaba ; Ömer Bey ve Mehmet Kozlu Bey sizlere katılıyorum. Son derece haklılar bu firmayla yaklaşmayın aman aman

Çaya Şeker Atar Gibi Sende Yazıya Yorum Bırak :)